×
Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(
PPL Parcelshop

Kategorie

Rhodovit - Symbiom - mykorhizní přípravek pro bonsaje - 100 g

×

Rhodovit je pomocný rostlinný přípravek, který je vhodný pro pěstování bonsají z čeledi vřesovcovitých rostlin, primárně pro rododendrony a azalky. Využívá pozitivních biostimulačních a biohnojivých účinků půdní houby Trichoderma harzianum ve spojení s mykorhizou.

Jedná se o vzájemně prospěšný vztah mezi kořeny rostlin a mikroskopickými vlákny půdní houby, které se napojí na kořenový systém rostliny a vytvoří se tak symbióza. Vzniklá mykorhiza umožňuje lepší a dlouhodobý příjem vody i živin a efektivnější dodání rostlinám. Lze tak zcela přírodně dosáhnout krásnějšího vzhledu a celkově i lepší vitality.

Mykorhizní houby napomáhají rozvoji kořenového systému rostlinyprodlužují vegetační dobu a zvyšují odolnost rostlin po jejich celý život.

Přípravek má gelovou konzistenci. Je tedy vhodný zejména pro využití v květináčích či jiných pěstebních nádobách

Read moreShow less
272 Kč s DPH
Skladem
Reference:
7000712
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat přípravek rhodovit?

5 ml přípravku aplikujeme přímo na kořenový bal o objemu 0,5 l. Mykorhiza musí přijít do styku s kořeny rostlin. Rostliny nelze předávkovat.

Přípravek obsahuje 3 druhy mykorhizních hub na tekutém nosiči. Dále neobsahuje geneticky upravené organismy nezanechává škodlivé zbytky v půdě.

Další informace a přesné dávkování naleznete na obalu výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000712

Parametry

Vhodné pro
Bonsaje
Výrobce
Symbiom
Typ hnojiva
Gelové
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
Podobné články

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se