×

Kategorie

AgroBio Protekt - koncentrát - ochrana rostlin - 1 ks

×

AgroBio Protekt je přírodní bylinný produkt.

Je určený pro růst a vitalitu zeleniny. Přispívá ke zvýšení její obranyschopnosti a kvalitě plodů. Využijete jej zejména na vinnou révu, chmel a okurky.

Po jeho použití je možné plody ihned konzumovat.

Postřik je výborný také proti abiotickému stresu (kroupy, sucho nebo prudké deště).

Výrobek je vhodný pro ekologické pěstování.

Číst víceShow less
140 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000670
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod k použití: 

Koncentrát se aplikuje postřikem na list 1x týdně během celé vegetace, zejména před výskytem nebo v období výskytu plísní. Při zhoršení kondice nebo v případě deštivého počasí je doporučeno provést postřik alespoň 3x po třech dnech, poté znovu 1x týdně. 

Výrobek není vhodné aplikovat při vysokých teplotách nebo za poledního slunečního svitu. Předpokladem vysoké účinnosti výrobku je dobré pokrytí všech částí rostliny.  

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000670

Parametry

Vhodné pro
Byliny
Kvalita
BIO kvalita
Výrobce
AgroBio
Co ještě můžete potřebovat?
98 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/491-bio-hnojivo AgroBio Skleník protekt je přírodní a ekologický koncentrát z bylinek, který byl vyroben převážně ze saturejky a routy. Je...
350 Kč s DPH
BioExpert je biologický přípravek určený k zamezení tvorby nežádoucích řas a na pročištění vody. Účinně rozkládá nečistoty organického původu, tím omezí živiny pro růst a tvorbu řas a likviduje zápach spojený s jejich...
Zákazníci také nakoupili
68 Kč s DPH
BIO Lepové Optické trojúhelníčky s nevysychavým lepem proti mšicím, molicím, smutnicím a vrtalkám. Škůdci se na lapače přilepí, žlutá barva je pro ně přitažlivá. Napomáhají ochránit všechny druhy pokojových rostlin.

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se